Kroužky v MŠ

Keramický kroužek
Keramický kroužek v mateřské škole probíhá od ledna roku 2016 pod vedením pedagogického sboru. Děti si vyrábí výrobky, kterými zdobí naší školičku, své pokojíčky či obdarovávají své nejbližší. Keramický kroužek přispívá k rozvoji jejich dovedností a pomáhá jim už od malička pěstovat vztah k umění a kráse. Zároveň je keramika povede i k aktivní tvořivé činnosti.

Zábavné odpoledne s angličtinou
Každé druhé úterní odpoledne probíhá v naší školce zábavné odpoledne s angličtinou pro předškolní děti. Děti se prostřednictvím různých her, písniček a jiných zábavných aktivit seznamují s prvními anglickými slovíčky a frázemi. Nejdříve se naučili, jak se navzájem lidé zdraví a loučí. Dalším tematickým blokem byly barvy, zvířátka a následovat budou hračky, části těla a oblečení. Děti o angličtinu projevují velký zájem a jsou snaživé.